YARILO Progametiq 30 Sáčků

YARILO progametiq 30 sáčků

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Doplňky stravy pro ženy
Dodavatel:YARILO
Cena:979 Kč
YARILO progametiq 30 sáčků 2,75 (55%) 27 hodnocení

Yarilo progametiq je doplněk stravy, který obsahuje inositol v obou jeho formách (myo-inositol a d-chiro-inositol), které se přirozeně nachází ve folikulární tekutině kolem dozrávajících vajíček. Ženské pohlavní buňky (gamety) se nazývají vajíčka (oocyty). Zralé vajíčko je při ovulaci uvolněno z vaječníku do vejcovodu, kde dochází k jeho oplodnění. Folát v Yarilo progametiq je ze 100 % již v biologicky aktivní formě. Příznivého účinku se dosáhne při doplňkovém denním příjmu folátu 400 mcg v době nejméně od jednoho měsíce před početím a do tří měsíců po početí. Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci a podporuje udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Selen přispívá k normální činnosti štítné žláze a spolu s vitaminy C a E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamín D3 a hořčík se podílí na procesu dělení buněk.Folát, vitamin B6 a vitamin B12 přispívají k normálnímu metabolizmu homocysteinu. Chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.Skořice má úlohu v udržení normální hladiny glykemie (hladiny glukózy v krvi).Balení obsahuje 30 sáčků.


  • YARILO PRL 30 žvýkacích tablet
    YARILO PRL 30 žvýkacích tablet

    Yarilo PRL, doplněk stravy, obsahuje suchý extrakt z drmku obecného (Vitex agnus-castus) ve formě praktických žvýkacích tablet. Každá..

    289 KčObjevte: Plánování těhotenství a plodnos V sekci doplňky stravy a výživa | doplňky stravy pro ženy je možné objevit yarilo progametiq 30 sáčků!
© 2021 Kontakt