VECTAVIR TÓNOVANÝ KRÉM NA OPARY 10MG G Krém 1X2G

VECTAVIR TÓNOVANÝ KRÉM NA OPARY 10MG G krém 1X2G

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Opary - náplasti masti oleje
Dodavatel:Vectavir
Cena:255 Kč
VECTAVIR TÓNOVANÝ KRÉM NA OPARY 10MG G krém 1X2G 4,25 (85%) 19 hodnocení

Vectavir je určen k léčbě oparů (herpes labialis). Opary jsou způsobeny virovou infekcí. Virus může po dlouhou dobu zůstávat neaktivní, ale pokud se aktivuje, virus se pomnoží a způsobí rozvoj oparu. To může nastat například pokud jste vyčerpaní, pokud máte chřipku nebo jste nachlazení, nebo pokud jste byli vystaveni nadměrnému slunečnímu záření. Virus způsobuje bolestivé puchýře na rtech. VECTAVIR obsahuje léčivou látku penciklovir a patří do skupiny protivirových léčiv, které zastavují množení viru. Přípravek tlumí bolest při oparech, urychluje hojení a zkracuje dobu, po kterou je opar nakažlivý, avšak použití Vectaviru nezabrání šíření oparu na další osoby. Přípravek mohou používat dospělí a dospívající od 12 let.


 • HUMER Hygiena ušní sprej 100ml
  HUMER Hygiena ušní sprej 100ml

  HUMER Hygiena ušní sprej je zdravotnický prostředek určený pro pravidelnou hygienu zvukovodu. Odstraňuje nadměrný ušní maz a nečistoty a..

  249 Kč
 • HUMER Ucpané uši sprej 50ml
  HUMER Ucpané uši sprej 50ml

  HUMER Ucpané uši sprej je zdravotnický prostředek, který napomáhá změkčit mazovou zátku, usnadnit její odstranění a zklidnit zvukovod...

  219 Kč
 • Organis Slunečnicový olej BIO 500 ml
  Organis Slunečnicový olej BIO 500 ml

  Organis Slunečnicovým olej BIO je vyroben lisováním za studena ze slunečnicových semen kontrolovaného ekologického zemědělství. Je..

  125 Kč
 • Nizoral care tonicum 100ml
  Nizoral care tonicum 100ml

  Tonikum značky Nizoral Care obsahuje inovativní komplex přírodních složek získaných z magnólie a kaktusu, které zmírňují nepříjemný..

  249 Kč
 • Organis Olivový olej extra panenský BIO 500 ml
  Organis Olivový olej extra panenský BIO 500 ml

  Organis Olivový olej extra panenský BIO je za studena lisovaný olej z oliv kontrolovaného ekologického zemědělství. Výborně poslouží jak..

  129 Kč
 • Organis Olivový olej extra panenský BIO 1000 ml
  Organis Olivový olej extra panenský BIO 1000 ml

  Organis Olivový olej extra panenský BIO je za studena lisovaný olej z oliv kontrolovaného ekologického zemědělství. Výborně poslouží jak..

  269 Kč
 • Allnature RBD Kokosový olej BIO - bez vůně 1000 ml
  Allnature RBD Kokosový olej BIO - bez vůně 1000 ml

  Allnature Rafinovaný kokosový olej je vhodný pro vaření, pečení, smažení a všude tam, kde není žádoucí jeho kokosová chuť a vůně...

  209 Kč
 • Nosko Baby Body cream 75ml
  Nosko Baby Body cream 75ml

  Nosko Baby Body cream je tělový krém, který je bezpečný, přírodní a ekologický. Krém je intenzivně hydratační, obohacený mandlovým..

  175 Kč
 • Nosko Baby Cradle cream 40ml
  Nosko Baby Cradle cream 40ml

  Nosko Baby Cradley cream je krém na atopický ekzém novorozenců. Je bezpečný, přírodní a ekologický krém obohacený avokádovým olejem,..

  179 KčObjevte: Opary - náplasti masti oleje V sekci mám problém s... je možné objevit vectavir tÓnovanÝ krÉm na opary 10mg g krém 1x2g!
© 2021 Kontakt