Taffix Nosní Sprej 1g

Taffix nosní sprej 1g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdravotnické prostředky
Dodavatel:Taffix
Cena:485 Kč
Taffix nosní sprej 1g 2,75 (55%) 22 hodnocení

Taffix nosní sprej je zdravotnický prostředek, který se používá na blokování virů, které by mohly proniknout do dýchací soustavy a způsobit infekci v nosní dutině. Taffix je práškový nosní sprej, který se v nose změní na ochranný gel, který vytváří aktivní mechanickou bariéru v nosní dutině, která brání vniknutí virů do lidského těla. Taffix vytváří lokálně na sliznici mikroprostředí s pH 3,5, v prostředí s tím to pH nepřežije až 97% virů. Taffix funguje už za 50 vteřin od momentu vstřiku do nosní sliznice a účinkuje po dobu 5 hodin.Odkazy k nahlédnutí: Vědecká studie Balení obsahuje 1 g.


 • STOPVIRUS Medical sirup Dr. Weiss 200 100ml NAVÍC
  STOPVIRUS Medical sirup Dr. Weiss 200 100ml NAVÍC

  Stopvirus Medical Dr. Weiss je zdravotnický prostředek ve formě sirupu. Sirup vytváří antivirovou a antibakteriální bariéru, omezuje průnik..

  219 Kč
 • Sanicor Stopvir 15ml
  Sanicor Stopvir 15ml

  Sanicor StopVir vytváří v nosní dutině prostředí s nízkým pH, které je nepřátelské k virům a vytváří na nosním epitelu ochranný..

  165 Kč
 • ViruProtect sprej 7ml
  ViruProtect sprej 7ml

  ViruProtect je zdravotnický prostředek ve formě ústního spreje na nachlazení s obsahem účinných látek glycerin a trypsin. Ústní sprej..

  225 Kč
 • ViruProtect sprej na běžné nachlazení 20ml
  ViruProtect sprej na běžné nachlazení 20ml

  ViruProtect je zdravotnický prostředek ve formě ústního spreje na nachlazení s obsahem účinných látek glycerin a trypsin. Ústní sprej..

  415 Kč
 • Rosen Pinio-Nasal nosní kapky 10ml
  Rosen Pinio-Nasal nosní kapky 10ml

  Rosen Pinio jsou olejové nosní kapky obsahující éterické oleje. Usnadní normální funkci dýchacího systému. Kapky jsou vhodné i do..

  75 Kč
 • Hřeben na vši Beurer HT15
  Hřeben na vši Beurer HT15

  Praktický a účinný hřeben na vši a hnidy HT 15 zajišťuje snadné česání a zbavuje pokožku i vlasy vší a jejich vajíček a to bez..

  579 KčObjevte: Chřipka a nachlazení V sekci zdravotnické potřeby | zdravotnické prostředky je možné objevit taffix nosní sprej 1g!
© 2021 Kontakt