STOPVIRUS Medical Sirup Dr. Weiss 200 100ml NAVÍC

STOPVIRUS Medical sirup Dr. Weiss 200 100ml NAVÍC

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdravotnické prostředky
Dodavatel:Dr.Weiss
Cena:219 Kč
STOPVIRUS Medical sirup Dr. Weiss 200 100ml NAVÍC 3 (60%) 24 hodnocení

Stopvirus Medical Dr. Weiss je zdravotnický prostředek ve formě sirupu. Sirup vytváří antivirovou a antibakteriální bariéru, omezuje průnik virů a bakterií do buněk těla a omezuje jejich další množení. Urychluje rekonvalescenci a je vhodný pro těhotné a kojící ženy a pro děti od 3 let. Je vhodný pro alergiky, celiaky a diabetiky (slazen fruktózou a sukralózou. Účinné látky: Antokyany, Aronie a Bez černý. Balení obsahuje 300 ml.


 • Sanicor Stopvir 15ml
  Sanicor Stopvir 15ml

  Sanicor StopVir vytváří v nosní dutině prostředí s nízkým pH, které je nepřátelské k virům a vytváří na nosním epitelu ochranný..

  165 Kč
 • ViruProtect sprej 7ml
  ViruProtect sprej 7ml

  ViruProtect je zdravotnický prostředek ve formě ústního spreje na nachlazení s obsahem účinných látek glycerin a trypsin. Ústní sprej..

  225 Kč
 • ViruProtect sprej na běžné nachlazení 20ml
  ViruProtect sprej na běžné nachlazení 20ml

  ViruProtect je zdravotnický prostředek ve formě ústního spreje na nachlazení s obsahem účinných látek glycerin a trypsin. Ústní sprej..

  415 Kč
 • Rosen Pinio-Nasal nosní kapky 10ml
  Rosen Pinio-Nasal nosní kapky 10ml

  Rosen Pinio jsou olejové nosní kapky obsahující éterické oleje. Usnadní normální funkci dýchacího systému. Kapky jsou vhodné i do..

  75 KčObjevte: Chřipka a nachlazení V sekci zdravotnické potřeby | zdravotnické prostředky je možné objevit stopvirus medical sirup dr. weiss 200 100ml navÍc!
© 2021 Kontakt