STOPVIRUS Medical Sirup Dr. Weiss 100 50ml NAVÍC

STOPVIRUS Medical sirup Dr. Weiss 100 50ml NAVÍC

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdravotnické prostředky
Dodavatel:Dr.Weiss
Cena:135 Kč
STOPVIRUS Medical sirup Dr. Weiss 100 50ml NAVÍC 5 (100%) 22 hodnocení

Stopvirus Medical Dr. Weiss je zdravotnický prostředek ve formě sirupu. Sirup vytváří antivirovou a antibakteriální bariéru, omezuje průnik virů a bakterií do buněk těla a omezuje jejich další množení. Urychluje rekonvalescenci a je vhodný pro těhotné a kojící ženy a pro děti od 3 let. Je vhodný pro alergiky, celiaky a diabetiky (slazen fruktózou a sukralózou. Účinné látky: Antokyany, Aronie a Bez černý. Balení obsahuje 150 ml.


 • STOPKAŠEL Angin-EX sprej na bolest v krku 30 ml
  STOPKAŠEL Angin-EX sprej na bolest v krku 30 ml

  STOPKAŠEL Angin-EX Dr. Weiss je zdravotnický prostředek s lokálním protizánětlivým, znecitlivujícím a regeneračním účinkem pro místní..

  139 Kč
 • Taffix nosní sprej 1g
  Taffix nosní sprej 1g

  Taffix nosní sprej je zdravotnický prostředek, který se používá na blokování virů, které by mohly proniknout do dýchací soustavy a..

  485 Kč
 • STOPVIRUS Medical sirup Dr. Weiss 200 100ml NAVÍC
  STOPVIRUS Medical sirup Dr. Weiss 200 100ml NAVÍC

  Stopvirus Medical Dr. Weiss je zdravotnický prostředek ve formě sirupu. Sirup vytváří antivirovou a antibakteriální bariéru, omezuje průnik..

  219 Kč
 • Sanicor Stopvir 15ml
  Sanicor Stopvir 15ml

  Sanicor StopVir vytváří v nosní dutině prostředí s nízkým pH, které je nepřátelské k virům a vytváří na nosním epitelu ochranný..

  165 Kč
 • Medistus Antivirus 10 pastilek
  Medistus Antivirus 10 pastilek

  Medistus Antivirus je zdravotnický prostředek třídy IIa (0481) s komplexem účinných látek, který obsahuje rostlinné látky. Extrakt Kistosyn..

  119 Kč
 • ViruProtect sprej 7ml
  ViruProtect sprej 7ml

  ViruProtect je zdravotnický prostředek ve formě ústního spreje na nachlazení s obsahem účinných látek glycerin a trypsin. Ústní sprej..

  225 Kč
 • ViruProtect sprej na běžné nachlazení 20ml
  ViruProtect sprej na běžné nachlazení 20ml

  ViruProtect je zdravotnický prostředek ve formě ústního spreje na nachlazení s obsahem účinných látek glycerin a trypsin. Ústní sprej..

  415 KčObjevte: Chřipka a nachlazení V sekci zdravotnické potřeby | zdravotnické prostředky je možné objevit stopvirus medical sirup dr. weiss 100 50ml navÍc!
© 2021 Kontakt