STOPKAŠEL Angin-EX Sprej Na Bolest V Krku 30 Ml

STOPKAŠEL Angin-EX sprej na bolest v krku 30 ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdravotnické prostředky
Dodavatel:Dr.Weiss
Cena:139 Kč
STOPKAŠEL Angin-EX sprej na bolest v krku 30 ml 4 (80%) 23 hodnocení

STOPKAŠEL Angin-EX Dr. Weiss je zdravotnický prostředek s lokálním protizánětlivým, znecitlivujícím a regeneračním účinkem pro místní orální použití. Poskytuje zklidnění podrážděné sliznice ústní dutiny a hltanu, udržuje vlhkost a elastičnost sliznice a chrání ji před viry a bakteriemi. Aplikace ve formě orálního spreje umožňuje aplikovat roztok snadno do hlubších míst hltanu, oblasti krčních mandlí, kde je nejčastěji hlavní ložisko infekce a symptomatických potíží kašle (zánět, bolest, podráždění sliznice v krku). Přípravek je vhodný pro celiaky, diabetiky, děti (od 3 let), těhotné a kojící ženy. Balení obsahuje 30 ml.


 • STOPVIRUS Medical sirup Dr. Weiss 200 100ml NAVÍC
  STOPVIRUS Medical sirup Dr. Weiss 200 100ml NAVÍC

  Stopvirus Medical Dr. Weiss je zdravotnický prostředek ve formě sirupu. Sirup vytváří antivirovou a antibakteriální bariéru, omezuje průnik..

  219 Kč
 • Sanicor Stopvir 15ml
  Sanicor Stopvir 15ml

  Sanicor StopVir vytváří v nosní dutině prostředí s nízkým pH, které je nepřátelské k virům a vytváří na nosním epitelu ochranný..

  165 Kč
 • ViruProtect sprej 7ml
  ViruProtect sprej 7ml

  ViruProtect je zdravotnický prostředek ve formě ústního spreje na nachlazení s obsahem účinných látek glycerin a trypsin. Ústní sprej..

  225 Kč
 • ViruProtect sprej na běžné nachlazení 20ml
  ViruProtect sprej na běžné nachlazení 20ml

  ViruProtect je zdravotnický prostředek ve formě ústního spreje na nachlazení s obsahem účinných látek glycerin a trypsin. Ústní sprej..

  415 KčObjevte: Chřipka a nachlazení V sekci zdravotnické potřeby | zdravotnické prostředky je možné objevit stopkaŠel angin-ex sprej na bolest v krku 30 ml!
© 2021 Kontakt