SOLEDUM 100MG Enterosolventní Měkké Tobolky 20

SOLEDUM 100MG enterosolventní měkké tobolky 20

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Chřipka a nachlazení
Dodavatel:Soledum
Cena:169 Kč
SOLEDUM 100MG enterosolventní měkké tobolky 20 5 (100%) 20 hodnocení

Přípravek Soledum 100 mg obsahuje léčivou látku cineol, která má protizánětlivý účinek a podporuje vykašlávání. Přípravek Soledum 100 mg je určen pro dospělé, dospívající a děti od 6 let k léčbě příznaků akutní bronchitidy (zánět průdušek) a běžného nachlazení. Přípravek Soledum 100 mg je též možno použít k léčbě příznaků akutního nehnisavého zánětu vedlejších nosních dutin. U tohoto onemocnění se přípravek užívá pouze po poradě s lékařem. Přípravek Soledum 100 mg je též možno použít u dospělých a dospívajících od 12 let k přídavné léčbě dýchacích obtíží při chronické obstrukční plicní nemoci (CHOPN) průduškovém astmatu. V takovém případě se přípravek užívá pouze po poradě s lékařem. Termín CHOPN (chronická obstrukční plicní nemoc) je spojen se stavy chronické bronchitidy (zánětu průdušek) a emfyzému (rozedma plic). CHOPN je chronické plicní onemocnění vyvolávající dušnost a kašel. Velikost balení je 20 enterosolventních měkkých tobolek.


 • AROMATICA Prsní balzám 40ml
  AROMATICA Prsní balzám 40ml

  Prsní balzám je určen k nanášení v tenké vrstvě na hrudník a záda. Obsahuje dostatečné množství rostlinných silic, které přinášejí..

  99 Kč
 • Microlife Teploměr MT 400 dig.10sekund.rychloběžka
  Microlife Teploměr MT 400 dig.10sekund.rychloběžka

  Rychlý digitální teploměr flexi má ohebnou měřící špičku a vysokou přesnost měření již za 10 sekund. Teploměr také poskytuje alarm..

  209 Kč
 • Rosen Pinio-Nasal nosní kapky 10ml
  Rosen Pinio-Nasal nosní kapky 10ml

  Rosen Pinio jsou olejové nosní kapky obsahující éterické oleje. Usnadní normální funkci dýchacího systému. Kapky jsou vhodné i do..

  75 Kč
 • Fytofontana ViroStop ústní sprej 30ml
  Fytofontana ViroStop ústní sprej 30ml

  ViroStop ústní sprej je zdravotnický prostředek obsahující jedinečnou kombinaci přírodních složek, které pomáhají předcházet a..

  205 Kč
 • STOPKAŠEL Angin-EX sprej na bolest v krku 30 ml
  STOPKAŠEL Angin-EX sprej na bolest v krku 30 ml

  STOPKAŠEL Angin-EX Dr. Weiss je zdravotnický prostředek s lokálním protizánětlivým, znecitlivujícím a regeneračním účinkem pro místní..

  139 Kč
 • Taffix nosní sprej 1g
  Taffix nosní sprej 1g

  Taffix nosní sprej je zdravotnický prostředek, který se používá na blokování virů, které by mohly proniknout do dýchací soustavy a..

  485 Kč
 • STOPVIRUS Medical sirup Dr. Weiss 200 100ml NAVÍC
  STOPVIRUS Medical sirup Dr. Weiss 200 100ml NAVÍC

  Stopvirus Medical Dr. Weiss je zdravotnický prostředek ve formě sirupu. Sirup vytváří antivirovou a antibakteriální bariéru, omezuje průnik..

  219 Kč
 • Sanicor Stopvir 15ml
  Sanicor Stopvir 15ml

  Sanicor StopVir vytváří v nosní dutině prostředí s nízkým pH, které je nepřátelské k virům a vytváří na nosním epitelu ochranný..

  165 KčObjevte: Chřipka a nachlazení V sekci mám problém s... je možné objevit soledum 100mg enterosolventní měkké tobolky 20!
© 2021 Kontakt