AKUTOL Spray Akutol STOP Spray DUOPACK 2x60 Ml

AKUTOL spray  Akutol STOP spray DUOPACK 2x60 ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o kůži
Dodavatel:Akutol
Cena:195 Kč
AKUTOL spray Akutol STOP spray DUOPACK 2x60 ml 3 (60%) 21 hodnocení

Speciální balení obsahuje přípravek Akutol spray a Akutol Stop spray.Akutol spray je plastický obvaz na bázi akrylátového kopolymeru, který slouží k rychlému ošetření oděrek a drobných ran (v domácnosti, při zahradničení, při práci v zemědělství nebo při sportu). Po nanesení vytváří vodě odolnou ochrannou vrstvu, zabraňuje přístupu mikroorganizmů ze zevního prostředí. Zasychá již do 2 minut. K odstranění obvazu dojde samovolně po 3-4 dnech postupně, probíhajícím zeslabením plastické vrstvy jejím odíráním při běžně prováděných činnostech.Akutol Stop spray je zastavovač krvácení obsahující bylinné složky (aloe, rakytník, heřmánek, měsíček). Mořské a bylinné složky ránu zklidní a hydratují. Přípravek slouží k ošetření drobných povrchových poranění. Vytváří nad poraněním práškovou vrstvu, která z poraněného místa absorbuje krev za vzniku chladivého hydrogelu.


  • Ichthyo Care mast 4 percent 30ml Dr.Müller
    Ichthyo Care mast 4 percent 30ml Dr.Müller

    IchthyoCare mast obsahuje 4% bílého Ichthamolu, díky kterému je vhodná k péči o problémovou pokožku, pomáhá při svědění pokožky a při..

    85 Kč
  • Barekol Calendula měsíč.mast 50ml
    Barekol Calendula měsíč.mast 50ml

    Barekol Calendula měsíčková mast má vynikající hojivý účinek, působí protiplísňově a doporučuje se k péči o pokožku při zánětech..

    85 Kč
  • ABENA Skincare - zinková mast 100ml
    ABENA Skincare - zinková mast 100ml

    Zinková mast Abena Skincare působí nejen preventivně, ale může být použita i k ošetření drobných povrchových poškození kůže, jako..

    125 Kč
  • Epicyn hydrogel pro léčbu jizev 45g
    Epicyn hydrogel pro léčbu jizev 45g

    Epicyn hydrogel je účinná pomoc po chirurgickém zákroku a po úrazech, používá se na léčbu hypertrofických a keloidních jizev. Přípravek..

    325 Kč
  • Pediacyn proaktivní léčba atopické dermatitidy 45g
    Pediacyn proaktivní léčba atopické dermatitidy 45g

    Pediacyn je speciálně vyvinutý na problémy z dermatitidou. Dermatitida je společný název pro jakékoliv záněty kůže. Přípravek má..

    405 Kč
  • DR.DUDEK Propolisová mast tradiční 30 ml
    DR.DUDEK Propolisová mast tradiční 30 ml

    Propolisová mast Dr.Dudek je tradiční přírodní mast, která chrání a obnovuje suchou, citlivou a popraskanou pokožku, pomáhá hojení..

    85 Kč
  • HYIODINE 50G
    HYIODINE 50G

    Hyiodine poskytuje zcela nový přístup k hojení komplikovaných a chronických ran, vycházející z vědeckých poznatků o přirozeném procesu..

    948 Kč
  • HYIODINE 22G
    HYIODINE 22G

    Hyiodine poskytuje zcela nový přístup k hojení komplikovaných a chronických ran, vycházející z vědeckých poznatků o přirozeném procesu..

    515 KčObjevte: Přípravky na ošetření kůže V sekci kosmetika hygiena a péče | péče o kůži je možné objevit spray!
© 2021 Kontakt