Fytofontana ViroStop ústní Sprej 30ml

Fytofontana ViroStop ústní sprej 30ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdravotnické prostředky
Dodavatel:Fytofontana
Cena:205 Kč
Fytofontana ViroStop ústní sprej 30ml 5 (100%) 21 hodnocení

ViroStop ústní sprej je zdravotnický prostředek obsahující jedinečnou kombinaci přírodních složek, které pomáhají předcházet a chránit organismus před viry a bakteriemi. Doporučuje se začít s užíváním přípravku ihned při prvních příznacích prochladnutí či škrábání v krku. Sprej vytváří ochranný film na sliznici, a tím fyzicky brání průniku baktérií a virů do organismu Balení obsahuje 30 ml. Není určeno pro děti do 6 let.


 • STOPKAŠEL Angin-EX sprej na bolest v krku 30 ml
  STOPKAŠEL Angin-EX sprej na bolest v krku 30 ml

  STOPKAŠEL Angin-EX Dr. Weiss je zdravotnický prostředek s lokálním protizánětlivým, znecitlivujícím a regeneračním účinkem pro místní..

  139 Kč
 • STOPVIRUS Medical sirup Dr. Weiss 200 100ml NAVÍC
  STOPVIRUS Medical sirup Dr. Weiss 200 100ml NAVÍC

  Stopvirus Medical Dr. Weiss je zdravotnický prostředek ve formě sirupu. Sirup vytváří antivirovou a antibakteriální bariéru, omezuje průnik..

  219 Kč
 • Sanicor Stopvir 15ml
  Sanicor Stopvir 15ml

  Sanicor StopVir vytváří v nosní dutině prostředí s nízkým pH, které je nepřátelské k virům a vytváří na nosním epitelu ochranný..

  165 Kč
 • ViruProtect sprej 7ml
  ViruProtect sprej 7ml

  ViruProtect je zdravotnický prostředek ve formě ústního spreje na nachlazení s obsahem účinných látek glycerin a trypsin. Ústní sprej..

  225 Kč
 • ViruProtect sprej na běžné nachlazení 20ml
  ViruProtect sprej na běžné nachlazení 20ml

  ViruProtect je zdravotnický prostředek ve formě ústního spreje na nachlazení s obsahem účinných látek glycerin a trypsin. Ústní sprej..

  415 KčObjevte: Chřipka a nachlazení V sekci zdravotnické potřeby | zdravotnické prostředky je možné objevit fytofontana virostop ústní sprej 30ml!
© 2021 Kontakt