BELDIMET 1MG G Gel 50G

BELDIMET 1MG G gel 50G

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Léky na alergii a kůži
Dodavatel:BELDIMET
Cena:149 Kč
BELDIMET 1MG G gel 50G 3,75 (75%) 19 hodnocení

Beldimet obsahuje léčivou látku dimetinden-maleinát, která patří do skupiny antihistaminik. Beldimet se používá ke krátkodobému zmírnění svědění u dermatóz (svědivých onemocnění kůže), jako jsou kožní vyrážky a kopřivka, při štípnutí hmyzem, spálení sluncem a u povrchových popálenin prvního stupně (zčervenání kůže). Beldimet tlumí svědění blokováním účinku histaminu, který je tělem uvolňován při alergické reakci. Po průchodu gelu kůží se svědění a podráždění zmírní během několika minut. Přípravek má také místní anestetický účinek. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Velikost balení: 50 g.


 • XYZAL 5MG potahované tablety 7
  XYZAL 5MG potahované tablety 7

  Xyzal je antialergikum, které se používá na léčbu příznaků spojených s alergickou rýmou (včetně přetrvávající alergické rýmy) a..

  89 Kč
 • MINORGA 50MG ML kožní podání SOL 1X60ML
  MINORGA 50MG ML kožní podání SOL 1X60ML

  Přípravek Minorga je léčivý přípravek v tekuté formě, který se přímo aplikuje na vlasovou pokožku hlavy. Používá se k léčbě ztráty..

  385 Kč
 • HYDROCORTISON LÉČIVA 10MG G mast 10G
  HYDROCORTISON LÉČIVA 10MG G mast 10G

  Hydrokortison je protizánětlivá látka ze skupiny kortikosteroidních hormonů. Místně použitý způsobuje ústup zánětu kůže, tlumí..

  89 Kč
 • BELDIMET 1MG G gel 50G
  BELDIMET 1MG G gel 50G

  Beldimet obsahuje léčivou látku dimetinden-maleinát, která patří do skupiny antihistaminik. Beldimet se používá ke krátkodobému..

  149 Kč
 • FLIXONASE 50MCG DÁV nosní podání SPR SUS 60DÁV
  FLIXONASE 50MCG DÁV nosní podání SPR SUS 60DÁV

  Flixonase se používá u dospělých ve věku 18 let a starších pacientů k léčbě alergických příznaků senné rýmy a reakce na alergeny ve..

  329 Kč
 • ANALERGIN 10MG potahované tablety 30
  ANALERGIN 10MG potahované tablety 30

  Analergin je přípravek proti alergiím. Používá se ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy a ke..

  105 Kč
 • LIVOSTIN 0,5MG ML oční podání GTT SUS 1X4ML
  LIVOSTIN 0,5MG ML oční podání GTT SUS 1X4ML

  LIVOSTIN oční kapky se používají k rychlému a dlouhodobému zmírnění očních obtíží, např. svědění nosu, zarudnutí očí, otoku..

  205 Kč
 • RHINALLERGY sublingvální tableta 60
  RHINALLERGY sublingvální tableta 60

  RHINALLERGY je homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. Používejte ho podle rady odborníka na homeopatii...

  165 Kč
 • ANALERGIN NEO 5MG potahované tablety 10
  ANALERGIN NEO 5MG potahované tablety 10

  Analergin Neo 5 je určen k léčbě příznaků, které jsou spojeny s alergickými stavy, jako je senná rýma, přetrvávající alergická rýma,..

  79 KčObjevte: Přípravky na svědění kůže a hlavy V sekci volně prodejné léky | léky na alergii a kůži je možné objevit beldimet 1mg g gel 50g!
© 2021 Kontakt