- Zeleninový bar

O nás

Zeleninový bar Vás vítá a srdečně zve k návštěvě. Přijďte ochutnat netradiční pokrmy, které jsou nejen zdravé, ale i chutné a zcela jistě budete překvapeni tím jak zdravé a současně chutné jídlo může být. Zdravá zeleninová jídla mohou nabídnou nepřebernou škálu nových neobvyklých chutí , které si zcela jistě oblíbíte. Vstřícná a ochotná obsluha se vždy bude snažit splnit veškerá Vaše přání tak, abyste odcházeli plně spokojeni. Úprava jídel je velmi šetrná a neznehodnocuje kvalitu potravin, zvláště se pak snažíme při přípravě zachovat v potravinách cenné minerály a vitamíny. Nabízíme vždy čerstvé, chuťově pestré, barevně a nutričně vyvážené potraviny. Vyhýbáme se použití potravin s tzv. “éčky“ a také trvanlivým a chemicky upravovaným surovinám. Vaříme z bio potravin, především luštěnin a obilovin, používáme bio dochucovadla a můžete u nás ochutnat dokonce bio kávu,bio špaldovou kávu, bio špaldové pivo, bio nealkoholické pivo a bio bezlepkové pivo.
Naší velkou předností je, že vaříme a pečeme bezlepkově.

Jídlo připravované v naší restauraci nezatěžuje organismus, dodává vitalitu namísto únavy. Povzbuzuje nejen na těle, ale i na duchu a Vy budete mit příjemný pocit ze zdravé stravy, která Vaše tělo naplní pozitivní energií.

Připravujeme pro Vás každý den čestvá teplá jídla jako jsou například lehké zeleninové a luštěninové směsi, chutná zapékaná zelenina. Pro zpestření Vašeho jídelníčku máme pro Vás netradiční přílohy jako jsou například bulgur, kuskus, pohanka, polenta…atd. Nelze opomenout ani tofu karbanátky, seitan a oblíbené zeleninové omáčky. „Salátový bar“ Vám vždy nabídne výběr minimálně deseti druhů čestvé zeleniny.

 

U nás můžete platit stravenkami (Sodexho Pass, Ticket Restaurant, Chéque Déjeuner, Exit Group).
Používáme Bio čerstvou zeleninu a vaříme a pečeme bezlepkově.


Obědy a svačiny na Vašem
stole do 20 minut

Objednat jídlo